Noční výsadek...

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 08. 10. 2007

Jak jsem vám sdělil a písemně dodal na schůzce, připomínám, že o víkendu ze soboty na naděli 13./14. října 2007 se uskuteční noční výsadek. Není to však výsadek v pravém slova smyslu. Jedná se spíš o nočný výpravu...

   Říká se: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." A tak nějak to asi bude. O víkendu si každý (kdo chce) může vyzkoušet, kam až může zajít, co si může dovolit. Čeká nás přibližně 30 (maximálně 35) kilometrů po svých, v noci, hlavně lesem... Bude tma, bude ticho, bude zima. Čeká nás totiž ještě noční výsadek, který bude typickým výsadkem, bude delším, ale nebude tak "obtížný", jako tento. Proto, kdo zvládne Mariánky, zvládne i ten další.
   Nezapomeňte si s sebou vzít baterku (nejlépe čelovku), teple se obléci (teplá bunda je podmínkou, abych vás nevrátil z nádraží rovnou domů), pořádné botky, rukavice, čepici (ne žádnou na parádu), svačinu (něco energetického), pití (nejlépe teplé v termosce), výstroj. Nechci vidět holá záda a podobné výstřednosti. Dostatečné informace máte ve Střele číslo 3, kdo ale potřebuje, nechť mne kontaktuje e-mailem, nebo telefonicky. Těším se na vás... Mnoho zdaru a sil.