Nábor nových členů pro školní rok 2008/2009

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 13. 09. 2008

Zkouška lasováníNa konci minulého školního roku 2007/2008 se s námi rozloučilo velké množství členů. Abychom mohli dál pokračovat v práci, bylo nutné získat nové členy. Přes prázdniny jsme naplánovali novou celoroční oddílovou hru a ke konci prázdnin jsme se sešli s Matesem a Markétou, abychom vytvořili nové letáčky, které jsme pak rozdávali po školách, abychom nalákali nové členy.

  Na konci minulého školního roku 2007/2008 se s námi rozloučilo velké množství členů. Abychom mohli dál pokračovat v práci, bylo nutné získat nové členy. Přes prázdniny jsme naplánovali novou celoroční oddílovou hru a ke konci prázdnin jsme se sešli s Matesem a Markétou, abychom vytvořili nové letáčky, které jsme pak rozdávali po školách, abychom nalákali nové členy.
  Přišel onen den – pátek 5. září a my jsme s napětím očekávali, jestli se objeví noví kamarádi. Byli jsme mile překvapeni, neboť se za námi přišlo podívat 13 nových kamarádů. Spolu se staršími Kapkami nás bylo v klubovně asi 22. Řekli jsme si něco malinko o tom, jak to chodí u nás v oddíle a ve zbytku času jsme si hráli hlavně nějaké hry. Byly to zejména takové, u kterých by zazněla naše jména, a my se mohli alespoň malinko seznámit. Čas pomalu utíkal, a my se v 18:30 rozloučili.
  Cesta zpátky (v tunelu)Sobota 6. září. Někteří přišli podle domluvy ke klubovně a někteří čekali u DDM v Sokolově, kam jsme společně od klubovny přišli. Rozhodli jsme se totiž, že se zúčastníme akce pořádané Klubem Českých turistů: Sokolovská 50. Takže i letos se tradičně vydáváme na turistiku kolem Sokolova. Ale protože mezi nás zavítali i mladší kamarádi, a protože v sobotu mělo být a bylo skoro 30°C, šli jsme jen 10km.
  Cestou jsme si povídali, zahráli jsme si nějakou hru a někteří využili horka i k tomu, aby se vykoupali. :o) Společně jsme se dostali zpět k DDM, kde jsme oblehli stánek jedné pojišťovny, nechali si změřit krevní tlak a množství tuku… :o) Pak ještě ahoj a pomalinku jsme se vydali ke klubovně a cestou jsme rozdávali Kapky do svých domovů.
  Hrajeme siPátek 12. září a my se opět setkáváme u klubovny na naší oddílové Klubovce. Obvykle přišlo na druhou schůzku trošku méně kamarádů, než na první – zahajovací. Zkrátka si to vždycky omrkli a třeba někdo zjistil, že to pro něho není ten správný „kroužek“. Letos se stalo něco velmi neobvyklého: Na další schůzku se nedostavili pouze dva, kteří byli minulý týden (a to se jeden omlouval, že dnes přijít nemůže), ale na druhou stranu přišlo další 8 nových kamarádů. Zkrátka a dobře, sedělo nás v klubovně ten den 26. To už naše klubovna dlouho nezažila. :o) Nicméně bylo to samozřejmě příjemné. Je jasné, že všichni to nevydrží napořád, ale kdyby tento školní rok měl oddíl takové velké množství svých členů, pak by to bylo moc príma. Takže: jen tak dál a houšť… :o)