Návštěva zábavného parku v Německu

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 28. 03. 2012

Nová atrakce19. května 2012 se již po čtvrté vydáváme do Německa do zábavného parku. Tentokrát zamíříme opět do Plohnu, kde to dobře známe. Ale od naší poslední společné návštěvy se park rozrostl o dvě atrakce. A to o „Plohnseidon“ – jízda na horské dráze, ale jak z názvu plyne, bude v tom i voda.. :o) A ta druhá, úplně nová (dnes ještě není, ale otevírají po Velikonocích) – a to podvodní pohled. Všichni jste srdečně zváni. Pojeďte s námi do Plohnu, užijeme si určitě plno legrace.

  Pokud chcete bližší informace k parku, tak je najdete přímo na internetových stránkách zábavného parku. Stránky jsou i v češtině, takže se v nich snadno zorientujete. :o) Odjíždíme tedy v sobotu 19. Května 2012 přibližně v 8:45 od 6. ZŠ, Švabinského ulice. V parku strávíme přibližně 7 hodin (ze zkušenosti víme, že se tam dá být i déle... :o) a návrat je plánovaný kolem 18:30 opět ke škole. Pokud by bylo více zájemců třeba z Habartova, autobus by mohl zajet třeba i tam.
  Otevírá se po VelikonocíchCena je 760,- Kč. Členové oddílu Duha Kapka platí 599,- Kč. V ceně je odvoz tam a zpět a vstupné na celý den do parku. Jednotlivé atrakce jsou pak již zdarma. Je třeba si vzít s sebou pas (OP), svačinu a pití na celý den, nebo nějaká €. V parku je velké množství občerstvení i restaurací, kde je možné si něco k jídlu a „k mlsání“ koupit. V ceně není pojištění. Pokud se chcete na cestu připojistit (velice doporučuji), udělejte si každý sám. (Cena je do 20,- Kč – stačí zajít do jakékoliv pojišťovny.)

Odkaz na stránky parku najdete zde:
http://www.freizeitpark-plohn.de/cs_CZ/content/start

Fotogalerii z roku 2011 najdete na této adrese:
http://www.freizeitpark-welt.de/freizeitparks/plohn/freizeitpark_plohn_start.php?id=4

Zájemci se hlaste co nejdříve Matějovi. Jako závazné přihlášení beru odevzdání přihlášky a zaplacení zálohy 100,- Kč.