NOVÉ nformace platné k 17. říjnu 2020

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Oddílové informace, Vydáno dne: 17. 10. 2020

Ahoj kamarádi, milí rodiče,
Chtěl bych navázat na předchozí informace:

1) Schůzky jsme museli úplně zrušit. Nejde jen o vládní nařízení, ale také o pouhý rozum a výzvu fundovaných epidemiologů a odborníků. Pokud se máme co nejdříve viru zbavit, je potřeba se co nejvíce vyhýbat jakýmkoliv kontaktům a shlukování. Plně to tedy budeme respektovat a doufat, že čím více lidí to pochopí, tím dříve se nám podaří nad tímto virem vyhrát a opět se „svobodně“ nadechnout při nějaké další společné akci.
 
2) Podzimní prázdniny a i náhradní variantu tedy i z důvodu uvedeného v bodě 1 rušíme. Je nám to opravdu moc líto, ale není všem dnům konec! Určitě si to užijeme na akcích, které přijdou po uvolnění opatření, až se stav zlepší. Jako príma beru informaci, že už známe termín letního tábora i hlavního organizátora: Dominika. Tak si nezapomeňte rezervovat posledních 14 dní v srpnu! (Je uvedeno již i v akcích bude.)
Ti, co již měli zaplaceno, tak jim během víkendu pošlu peníze zpět na účet. Kdo mi dal peníze v hotovosti, tak Vám přivezu a předám, nebo když napíšete, že Vám (rodičům) také stačí poslat zpět na účet, tak se ozvěte.
 
3) No a nakonec „evergreen“ posledních měsíců… Stále platí, že potřebujeme nové prostory pro klubovnu oddílu. Pokud o nějakých víte, budeme rádi za jakýkoliv tip. Stejně jako ve škole, tak i jinde samozřejmě počítáme s nájemným, které bychom museli platit. Avšak máme samozřejmě stanovené nějaké požadavky, které je nutné dodržet – nemůžeme vzít „zavděk“ jakémukoliv prostoru.
Moc Vám děkuji za přízeň a aktivitu, kterou někteří z Vás vyvíjejí. :o) Pokud nastane jakákoliv změna, budeme na stránkách opět ihned informovat.
Matěj