Aktualizace stránek provedena v pondělí 23. dubna 2018

Indiánská stezka 2018


Informace jste dostali také ve Střele. Již je nutné se přihlásit! Prosíme všechny, kdo má zájem jet, aby tak učinil co nejdříve. A to buď zasláním informace na email nebo napsáním do návštěvní knihy. Písemné přihlášky dostanete ještě na Klubovce, ale to už potřebujeme vědět (respektive pořadatelé to potřebují vědět), kdo pojede!!!

Zprávy a zprávičky z akcí

19. oddílové narozeniny

V pátek 28. Března jsme oslavili již 19. oddílové narozeniny. Sešli jsme se v obvyklou dobu v 16:00 hodin před školou a společně jsme vyrazili do klubovny. Kromě současných členů Kapky se na nás přišli podívat i milí kamarádi: Mirča s Martinem, Žabikuk s Martinem (Matesem) a taMatěj bez Martina (Lapiho). :o)

  Moc nás nebylo, ale nemusí pršet, jen když Kapka. Bylo připraveno drobné občerstvení ve formě rautového stolu (to vím jistě, protože Mischel říkala, že na rautovém stole se nesedí!) :o) Pití (samozřejmě nealkoholického) bylo habakuk, takže nám haba zbylo ještě na další akce. Velký úspěch měl slaný popcorn ve sladkém kyblíku. Původně si všichni mysleli, že budou až do konce, ale protože jeden ten kyblík snědl jedn skoro sám, k tomu tajně snědl jeden svůj velký pytlík (brambůrek), zaládoval to brownies a ještě bábou (fkou), musel se několikrát vzdálit a nakonec se vzdálil i domů.
  Kromě kropenaté bábovky od Simči (moc dobrá, jen připomínala ropuchu – to je takové zelené zvíře, které má na zádech hrozně moc beďarů) k dispozici ještě byly kousky brownies, které však byly spojeny s jednou hrou – a to „Ruskou ruletou“. Nebudu to tady vysvětlovat, podívejte se na fotku a pochopíte. Jen oproti nápovědě na fotce chci upozornit, že celá zákeřnost nebyla v tom, že by to byl jeden kousek, ale hned tři. Takže když se na zem svalil jeden umrlec, tak si ostatní mysleli, že už je vše OK.. ale to netušili, že padnou ještě další dva... :o)
  Řekli jsme si něco o březových lístcích a jaké by to byly narozeniny bez dárků? Tak každý dostal krásnou samolepku BL podle barvy, kterou si sám vybral. Na některé ještě čekalo překvapení a to ve formě DVD, kde byly zpracovány všechny fotky z letního tábora u moře v Itálii. No a nakonec opět každý dostal nový kapesní kalendářích Kapky na rok 2014.
  Zahrálo se pár her, popovídalo se a čas rychle utekl. Ale už jsme se domlouvali na ty příští, kulaté narozeniny a to 20.!!!! Moc děkujeme všem, co přišli, také všem kamarádům a těšíme se na další setkání.
  Na narozeninách se alespoň mihli: Mischel, Matěj-RaDaR, taMatěj, Mirča, Martin, Žabikuk, Mates, Simča, Goofy, Myšák, Pepča, Páťa, Bulda, Tweety, Tom, Filip T.

 


| Autor: Matěj | Vydáno dne 31. 03. 2014 | 1390 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Vánoční besídka 2017 - 15
Vánoční besídka 2017
zobrazení: 79
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server