Aktualizace stránek provedena v sobotu 19. prosince 2020

Oddílové informace

Vánoční oddílová besídka - "potřetí"

Ahoj kamarádi.
Letos se prvně po 25 letech nekoná tradiční Vánoční oddílová besídka. Konala se i v době, kdy měl oddíl skoro 2 leté prázdniny. Avšak Vánoční besídka a jarní prázdniny se konaly každý rok. Už víme, že letos besídka nebude. Je vyloženě zakázané shromažďování spolků, klubů, oddílů.


Nerad se tak úplně vzdávám, tak jsem přišel s následujícím nápadem: Odložíme si Vánoční oddílovou besídku na později. Zkrátka a dobře „budeme připraveni“ a v okamžiku, kdy to situace a vládní nařízení dovolí, tak si besídku uděláme. Sice ne takovou, jako jsme mívali, přeci jen budeme muset dodržovat určitá opatření, ale alespoň se společně sejdeme a na Vánoce zavzpomínáme. Konala by se první pátek po tom, co by oficiálně bylo možné se sejít.
Nejzazší (nejpozdější) termín jsem stanovil na pátek 26. února 2020. Pokud by to nevyšlo ani do tohoto data, uděláme si Vánoční besídku na táboře. :o)
Všem přeji krásné prázdniny a pokud také plánujete, že se v úterý 22.12.2020 náhodně potkáme venku, rád Vás uvidím. Jinak překrásné Vánoce plné pohody, klidu a hlavně: ZDRAVÍ.

| Autor: administrator | Vydáno dne 21. 12. 2020 | 43 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Výprava do Prahy 2011a - 12
Neděle 26.6.2011
zobrazení: 1211
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server