Aktualizace stránek provedena v neděli 25. července 2021

Akce, které nás čekají

Srpen 2021

Letní tábor
Datum: 14.08.2021 - 28.08.2021
Místo konání: Klondyke
Čas: ráno/dopoledne / odpoledne/večer
Cena: od 2.900 do 3.900
S sebou: Spacák, něco pod něj (prostěradlo, deku…); Teplé oblečení na spaní; Trojdílný ešus (jeden díl je víčko) :o), nebo malou kempingovou soupravu (umělohmotný hluboký a mělký talířek, nebo dva hluboké, nebo třeba 2 umělohmotné misky…); Příbor (nějaký starší, který se může „ztratit“, a na který můžeme vybrousit jméno; Škrabku na brambory; Utěrku pro vlastní potřebu; Baterku (funkční a nabitou!) na svícení (ideální je čelovka, ale stačí jakákoliv); Vhodnou obuv do mokra a bláta (ideální jsou holínky); Nepromokavou bundu, nebo pláštěnku; Pokrývku hlavy (kvůli sluníčku – kšiltovka, šátek…); Jeden teplý svetr, nebo mikinu (bude se hodit v noci třeba na hlídku, nebo kdybychom měli nějaký program v pozdějších večerních hodinách. Nepodceňujte, zažili jsme tady opravdu i velké zimy! Svačinu a pití na cestu. (Bude přichystána lehká večeře.)
Dále si zabalte a dejte do sáčku všechny léky, které pravidelně musíte užívat. K tomu přidejte cedulku se jménem a dávkováním! Dejte si do kufru, odevzdáte až na tábořišti.

Další doporučený seznam věcí: Spodní prádlo na 2 týdny (lze ale na místě něco v ruce přeprat) cca 7ks, 3-5 ks triček, 1-2 košile, ponožky (opět na 2 týdny – s možností přeprání v ruce) – alespoň jedny teplé na spaní, kapesníky (stačí 1-2 plátěné; papírové budou všem volně k dispozici na tábořišti), 1 lehká obuv (otevřená), 1 pevná obuv (třeba na hry v lese), repelent (něco proti klíšťatům a komárům), výstroj, děti do 15 let: pokud možno, tak průkazku s fotkou a datem narození do vlaku.
Počty věcí jsou pouze doporučením, každý musí znát své osobní potřeby, ale tahat zbytečné věci nedoporučujeme. Holt budeme chodit v ušmudlaném, no... :o) Jsme na táboře...
Ideální jako zavazadlo je starší kufr, který bude celou dobu pod postelí. Pozor, prostor pod postelí je omezený a velmi vysoké (tlusté) kufry a objemné tašky by se tam nemusely vejít a 14 dní by vám stále překážely!

Tábor se nachází hluboko v lese. Není zde elektřina. (Proto nevozte věci závislé na elektřině.)

Popis:
Místo: Nejsevernější místo ČR – v blízkosti obce Lobendava, osada Severní
Termín: sobota 14. srpna - sobota 28. srpna 2021 (celkem 15 dní)
Ubytování: Spaní ve stanech s dřevěnou podsadou na matracích. Nutný vlastní spacák a něco pod něj (prostěradlo, deku) Ve stanech jsou dřevěné podlážky, kde budou mít děti pod postelí v kufru všechny své osobní věci.
Strava: Vaření na peci v kuchyni. Snídaně, oběd, večeře + svačiny; Pitný režim po celý den; Pomoc při přípravě jídla a v kuchyni (mytí nádobí, loupání brambor); Je třeba si přivézt vlastní ešus, nebo misky na jídlo a příbor.
Hyg. podmínky: Táborová sprcha - boiler vytápěný dřevem. Na tábořišti jsou suché WC.
Doprava: Společně vlakem a autobusem blízko k tábořišti; Zpět: Společně autobusem z tábořiště a vlakem

- Tábor je určen pro děti ve věku cca od 7 do 15 let. Nejedná se o klasickou dětskou rekreaci, kde bychom se o každé dítě mohli individuálně starat. Je potřeba, aby děti byly samostatné. Vycházíme z celoroční činnosti našeho oddílu.
- Na tábořišti není elektřina a je zde velmi špatný mobilní signál.
- Vzhledem k umístění tábořiště (hluboko v lese) bude program zaměřen výhradně na okolí tábořiště.

Potvrzení od lékaře je nutno odevzdat alespoň týden před odjezdem. Bez tohoto není možno dítě na tábor přijmout! (Je možnost použít jakékoliv potvrzení lékaře na „zotavovací akci“, které bylo vydáno 29. 8. 2019 a později)

Prosíme všechny zájemce, aby přihlášku odevzdali co nejdříve! Mnohem snadněji se nám pak celý tábor plánuje. Potřebujeme vědět co nejvíce dopředu, kolik bude potřeba vedoucích a dospělých, kolik materiálu na jednotlivé hry, zajištění autobusu a podobně. Tábořiště má kapacitu pro 65 lidí. Předpokládáme, že nás pojede jen kolem 25 dětí. Stanovili jsme si však pro náš tábor maximální počet na 35. Toto je strop, přes který nepůjdeme. I když nepředpokládáme, že se nás sejde tolik, pokud by přece jen kapacita 35 byla naplněna, nebudeme další zájemce brát. I proto prosíme, abyste se v případě zájmu přihlásili co nejdříve. Vyhrazujeme si právo v odůvodněných a vážných případech přihlášku na tábor odmítnout. (Zdravotní stav dítěte, naplněná kapacita tábora, pozdní odevzdání přihlášky a zálohy – po uzavření příjmu přihlášek…)

Jako závazné přihlášení bereme, pokud zaplatíte účastnický poplatek na tábor, nebo alespoň zálohu níže uvedenou.

Další informace k táboru dostanou přihlášené děti, ještě před táborem. (Čas a místo srazu odjezdu na tábor, seznam doporučených věcí na tábor a podobně.) Informace budou také postupně přidávány na www stránky.

Poznámka:
V případě nemožnosti pořádání tábora (např. vládní opatření) bude již zaplacená částka vrácena v plné výši.

Přihlášení účastníci: Dominik, Matěj, Jiřinka (2./2) - čti: "druhá polovina" (tábora)
Sranda, Hanka, Mamutek, Ondra, Páťa, Harry, Monica (Míša), Danča, Čertice, Petr, Marie, Daniel, Robert

Náhodný obrázek
Plohn 2016 - 20
Návštěva zábavného parku 2016
zobrazení: 982
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server