Aktualizace stránek provedena v úterý 19. června 2018

Zprávy a zprávičky z akcí

Schöneck

Schöneck, Schöneck… Kde je vlasně Schöneck? Je v Německu a je tam takový menší aqvapark. A právě ten jsme v sobotu navštívili. Musím říct, že málem by se psalo, že jste ho navštívili, protože mně se jet nechtělo (jako obvykle) a ještě v pátek večer jsem říkala NE. Matěj ale pak nasadil své přesvědčovací metody a jela jsem.

  Srovnávala jsem si v hlavě Weiden a tento malý aquapark v Schönecku a říkala jsem si, co tam budeme ty tři hodiny dělat? Vždyť tam jsou dva malé bazénky a dva menší tobogánky. Ale pak jsem si řekla: „No co, budeš v tý vířivce, ta je super a teplá a bude Ti fajn“
Přišli jsme do budovy a po obvyklých formalitách (co ve sprchách, jak v převlékárnách, kam s klíčema od skříňky) jsme přišli k vodě. Matěj koupil lístky raději na 4 hodiny, protože co kdyby náhodou a hlavně také kvůli vlaku. Já zamířila k mé vysněné vířivce a ostatní k tobogánům a venkovnímu bazénu. Jeskyně
  Najednou ale bylo 11, a to se rozjíždí umělé vlnobití. Tedy to vlnobití se rozjíždí v každou celou hodinu. Takže rychle do vln, byly opravdu vysoké, a skákat a skákat. Všichni řádili o sto šest a ten čas tak rychle běžel! Myšákovo maminka s Markétou mě dokonce přemluvili, abych šla na tobogán. Po 10 minutách jsem šla a náš nejmladší účastník (cca 5 let) Davídek šel s námi. No, myslím, že jsme my ženský udělaly celkem velké umělé vlnobití, protože našeho malého Davču ty vlny smetly :o).
  A najednou byly ty 4 koupené hodiny pryč. Nikomu se z vody nechtělo, všichni byli rozjásaní a  rozdovádění, ale vlak nepočká a museli jsme tedy odejít.
  Tobogán - divoká řekaSkoro to vypadalo, že všechno projde bez ztracených bot, bund, plavek či ručníků, už už jsme to chtěli oslavit, ale přišlo to… Někdo nám „ukradl“ mikinu :o)  Ono je těžké říct: „Nedával jsem si pozor a někam jsem mikinu položil a ztratil jsem ji“ :o). Ale Matěj to svou bravurní němčinou domluvil a mikina se také našla! Takže máme všechno, mikiny, děti, maminky i batohy a hurá na vlak! Vlastně ne, ještě musíme nakoupit zmrzliny a vafle (ale prý dělám lepší :o)). A teď už opravdu na vlak a domů.
  Nevím jak vy, ale mně bylo překrásně! Úžasně strávená sobota. Musím zase říct, že jste prima oddíl a je mi s vámi všemi fajn.
  Tak třeba zase někdy někde naviděnou, nashledanou!

| Autor: Veronika | Vydáno dne 21. 06. 2009 | 9109 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Vánoční besídka 2015 - 2
Vánoční besídka 2015
zobrazení: 545
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server