Aktualizace stránek provedena v pondělí 23. dubna 2018

Indiánská stezka 2018


Informace jste dostali také ve Střele. Již je nutné se přihlásit! Prosíme všechny, kdo má zájem jet, aby tak učinil co nejdříve. A to buď zasláním informace na email nebo napsáním do návštěvní knihy. Písemné přihlášky dostanete ještě na Klubovce, ale to už potřebujeme vědět (respektive pořadatelé to potřebují vědět), kdo pojede!!!

Obecné informace

Rozloučení s Galénem

Dovolte mi jen kratičkou zmínku o Galénovi. Jak jsme již psali, Galén nás navždy opustil 13. února 2013 ve věku 88 let. Vzpomínek na něj mám a máme plno. Vydalo by to na velkou knihu.

  V sobotu 23. března se konalo rozloučení s přáteli a kamarády. V modlitebně Českobratrské církve evangelické v Praze ve Vršovicích se kromě rodiny sešli ještě kamarádi z klubu KPN (Klub Přátel Nerozlučných), spolupracovníci, přátelé rozličných organizací pracujících s dětmi, bratři a sestry ze sboru a z dob skautování Galéna a jeho rodiny. Slyšeli jsme mluvit pana faráře, který ho také dobře znal. Jeho slova byla výstižná a milá. Stejně tak o Galénovi mluvili i jeho kamarádi a spolupracovníci. Například bývalý šéfredaktor časopisu ABC, kde Galén v šedesátých letech pracoval. Uvědomili jsme si, kolik toho vlastně po Galénovi zůstalo a co všechno by nebylo, nebo se nestalo, kdyby Galén tak usilovně nepracoval. Krásné prostředí modlitebny a atmosféra v ní byla opravdu vhodným a náležitým místem pro poslední rozloučení. Během služby zaznělo několik duchovních veršů za doprovodu zvuku varhan a houslí.
  Myslím, že poslední tečkou za celým obřadem, kterou vybrala rodina, byla absolutně správně a krásně vybrána skautská večerka, která zazněla z úst všech přítomných. Galéne, dobrou noc a mnoho sil při konání dobra v jiném světě.

| Autor: Matěj | Vydáno dne 24. 03. 2013 | 1180 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Výprava do Prahy 2011 - 92
Sobota 25.6.2011
zobrazení: 983
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server