Aktualizace stránek provedena v pátek 27. listopadu 2022

2014 - Dobrodružství Robina Hooda

Doporučený seznam věcí na tábor

Trojdílný ešus, nebo umělohmotné nádobí, příbor, škrabka na brambory, utěrka, 1 ks pláštěnka, 1 pár holínek, tepláková souprava, spodního prádlo, 3-5 ks triček, ponožky, kapesníky, 1 svetr nebo mikina, 1 pokrývka hlavy, 1 plavky, 2 ručníky (1 větší 1 menší), 1 sportovní obuv, 1 lehká obuv, kraťasy, hygienické potřeby (kartáček, pasta, hřeben, mýdlo, šampón, krém na opalování), spací pytel + prostěradlo (polštářek), funkční baterku, zápisník + psací potřeby, výstroj, oblečení na večer a na spaní, oddílový kroj, případně hudební nástroj. Věci a počty věcí jsou pouze doporučením, každý musí znát své osobní potřeby, ale tahat zbytečné věci nedoporučujeme. V případě nutnosti je možno věci přeprat.
Ze zkušenosti uvádím: Nedávejte dětem velké množství věcí! Jsme na táboře. Nevadí nám, pokud má ušmudlané tričko, nebo mikinu! Důležité je pouze spodní prádlo. Děti si povezou ve vlaku své věci samy!
Dále si vezměte s sebou sladkosti a na první den svačinu a láhev s pitím. Na sebe lehké turistické oblečení. Včas před odjezdem je potřeba odevzdat:
- prohlášení zákonných zástupců dítěte (bezinfekčnost) (možno buď stáhnout, nebo dostanete včas před odjezdem)
- průkaz pojištěnce dítěte

Nedoporučujeme: Drahé věci (šperky) a elektroniku.


| Autor: Matěj | Vydáno dne 16. 07. 2014 | 1756 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Turistika s Matesem - 1
Foto od Žabikuka
zobrazení: 1979
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server